- Komerční sdělení -finance
DomůPro ŽenyUbytování v Krkonoších – ideální hotel pro malé i velké hosty

Ubytování v Krkonoších – ideální hotel pro malé i velké hosty

Krkonoše jsou skvělým místem pro dovolenou. Místní příroda je okouzlující, okolí Benecka je plné zajímavých míst, kde zažijete spoustu zábavy. V Benecku na vás čeká příjemný hotel vhodný nejen pro rodiny s dětmi.

Ubytování v Krkonoších

ProFamily Hotel TOP Benecko nabízí komfortní ubytování v Krkonoších. Jde o místo s jedinečnou rodinnou atmosférou a přátelským personálem, který se postará, abyste si svůj pobyt užili. Kapacita hotelu je 71 lůžek, celkem jde o 16 pokojů. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Jde tak o ideální místo pro rodinnou dovolenou. Kromě toho se však hotel hodí i pro různé pobyty pro školy. Na děti zde čeká mnoho možností vyžití. Na své si přitom přijdou i dospělí.

Rozmanitý program

Benecký hotel nabízí perfektní ubytování pro školy. Personál vám s radostí pomůže připravit dětský program, k dispozici je různé vybavení. Ubytování pro školu je vhodné pro letní tábor, adaptační pobyty a adaptační kurzy, ovšem i různé školy v přírodě. Navíc je hotel u sjezdovky, v zimě tak láká na lyžařský výcvik. Menší i větší děti mohou svůj čas trávit i ve vnitřní herně s hračkami, či případně na venkovním hřišti s prolézačkami a skluzavkami. Hotel tak nabízí také ubytování pro školku.

Ubytování Benecko

Ubytování Benecko nabízí vysoký komfort. Nově zrekonstruované pokoje jsou různě veliké, dostupné jsou i rodinné pokoje, které se skládají ze dvou samostatných pokojů. Pro školní pobyty lze připravit stravu až pětkrát denně, včetně pitného režimu. K hotelu patří také restaurace, která je dostupná nejen hostům hotelu. Pokrmy jsou připravovány převážně z lokálních a sezónních surovin. V každém případě se můžete těšit na skvělé jídlo, které ještě vylepší váš pobyt.

ProFamily Hotel TOP Benecko je perfektním místem pro dovolenou s dětmi. Vyrazit můžete s rodinou, ovšem hotel je připraven zajistit vše potřebné i pro školy v přírodě.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek