- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníFinské sauny aneb kterou si koupit domů?

Finské sauny aneb kterou si koupit domů?

Patříte-li mezi milovníky saunování, pak jste určitě zaznamenali, že se finské sauny staly v poslední době relativně dostupné pro širokou část obyvatel naší republiky. Zájem na straně kupujících pochopitelně vzbudil adekvátní reakci na straně nabídky, takže začaly vznikat specializované obchody, které se zaměřují právě na dodávky kvalitních finských saun. Ty nejlepší se ovšem vyznačují dlouhou tradicí a individuálním přístupem.

Z čeho jsou sauny vyrobeny?

Finské sauny jsou v drtivé většině případů vyrobeny z kvalitního dřeva kanadského jedlovce. Díky tomu se pyšní vynikající životností a dobrou odolností vůči povětrnostním vlivům, tedy v případě, že se rozhodnete ponechat saunu v exteriéru. Některé sauny jsou totiž speciálně uzpůsobeny do interiéru, takže se mohou stát ozdobou vaší domácnosti. Samozřejmostí by pak měla být kvalitní finská kamna s možností nastavení času zapnutí. 

Jak jsou sauny velké?

Finská sauna se pochopitelně nevyrábí pouze v jedné univerzální velikosti. V nabídce renomovaného obchodu najdete sauny optimální pro 2 lidi, ale také sauny, do nichž se pohodlně vejdou až 4 osoby. Každá finská sauna ovšem dokáže vytvořit vnitřní prostředí s teplotou až 90 °C. Velmi pohodlnou možnost pak představuje regulace vlhkosti vzduchu poléváním lávových kamenů vodou. Díky tomu se v sauně budete neustále cítit komfortně.

Kolik stojí finská sauna?

Většina z vás si asi myslí, že finská sauna je pro normální domácnost nedostupná. To je však obrovský omyl, protože základní varianty lze pořídit za částku lehce přesahující 30 tisíc Kč. Za tuto cenu dostanete kvalitní finskou saunu s originálními kamny o výkonu 3 500 W, a kromě toho se v sauně budou nacházet přesýpací hodiny a teploměr. Do standardní výbavy pochopitelně patří dřevěné vedro s naběračkou a lávové kameny.

Chcete-li si doma vytvořit jedinečný prostor pro relaxaci, pak jednoznačně investujte do kvalitní finské sauny. Její pořizovací cena totiž není nijak nepříznivá.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek