- Komerční sdělení -finance
DomůPro ŽenyNa prvním dojmu záleží, že? Bohužel, tato znamení ho obvykle zanechají špatný

Na prvním dojmu záleží, že? Bohužel, tato znamení ho obvykle zanechají špatný

Jsou lidé, kteří to s ostatními vědí, ačkoli je vůbec neznají. Mají vrozený šarm a udělat na kohokoli první dojem jim nedělá žádný problém. Ale jsou i taková znamení, kterým byla schopnost zapůsobit na první dojem odepřena. Týká se to zejména těchto!

Beran

Beran je rozhodný a přímý. Ne každému takové chování „sedne“ okamžitě a tak mu beran na první pohled do noty nepadne. Navíc berani chtějí neustále soutěžit s ostatními a dokazovat, že jsou lepší. To může při prvním setkání působit arogantně.

Býk

Býk působí na první pohled často odmítavě a odsuzující, drží se „mimo“ a lidi si k tělu nepouští tak rychle. První dojem ale nemá nic společného se skutečnou osobností býka. Protože pro lidi, na kterých mu záleží, by býk udělal cokoli.

Rak

Rak je velmi emotivní a řídí se často svými pocity. To, zda udělá dobrý první dojem, závisí často na jeho aktuální náladě. Je proto pravda, že někdy působí nevrle a ufrflaně.

Panna

Panna je velmi disciplinovaná a hned od začátku se snaží neprozrazovat o sobě příliš mnoho. Své vztahy chce budovat pomalu a nejprve zjistit, komu může důvěřovat. To je samo o sobě velmi dobrý postoj, ale někdy může působit chladně a rezervovaně.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek