- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyOblečení Castelli pro ty nejnáročnější ženy i muže na jízdních kolech

Oblečení Castelli pro ty nejnáročnější ženy i muže na jízdních kolech

Patříte k lidem, kteří mají rádi tradiční firmy, zavedenou a vyzkoušenou kvalitu, moderní materiály a technologie? Pak se vám bude zajisté líbit oblečení CASTELLI, které na náš trh přichází z Itálie. Vyrábí špičkové oblečení pro cyklistiku, které nosí cyklisté po celém světě. Své počátky má u značky známého a proslulého Vittore Gianni. 

Poznejte firmu Castelli

U kvality oblečení i dalších produktů nám hodně napoví historie firmy. Kupříkladu CASTELLI byla založena v roce 1876. Své první cyklo oblečení vyrobila v roce 1910 pro světového šampióna v cyklistice, Alfreda Binda. Vše se změnilo roku 1935, kdy do společnosti přišel Armando Castelli a později ji koupil. Castelli přivedl známé závodníky, jako třeba Gino Bartali nebo Fausto Coppi. 

Firma změnila logo i jméno roku 1974. Do loga se dostal ikonický škorpion a přišel název CASTELLI. Značka nabízí spoustu zboží s inovacemi, zvláště co se týče materiálů. Představila oblečení s lycrou, později funkční cyklo oblečení. Značka byla také oficiálním dodavatelem oblečení pro závody Giro d’Italia a Tour de France. 

Vybírat můžete oblečení od hlavy k patě. Kupte si třeba bundu, trička, kalhoty, ponožky i čepice, nechybí ani návleky, šátky, vesty, rukavice nebo lahve na vodu…

Nové kolo BMC

Na webových stránkách bikero.cz koupíte nejrůznější cyklistické oblečení od mnoha společností pro profesionály i laiky. To stejné platí pro jízdní kola celkově. Kupříkladu jízdní kola BMC můžete vybírat ze skupin jako „horská kola“ „gravel a cyklokrosová kola“, silniční kola, pánská kola, výprodej testovacích kol. Právě teď je nejprodávanější model BMC – Twostroke AL THREE Black/Brushed Alloy 2023, horské kolo s přední odpruženou vidlicí Rockshox Judy Silver a osazením Shimano Deore. Je vhodné i do náročného terénu. 

Podívejte se na kompletní nabídku a vyberte si cyklistické oblečení i jízdní kolo dle svého gusta. Spokojeni budete s kvalitou i cenou. 

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek